Спеціальні потреби

Обама зустрівся з прем’єр-міністром Великобританії Камероном


Президент США Барак Обама і його друшина Мішель у Букінгемському палаці у вівторок 24 травня, де їх вітають королева Єлизавета ІІ і принц Філліп
Президент США Барак Обама і його друшина Мішель у Букінгемському палаці у вівторок 24 травня, де їх вітають королева Єлизавета ІІ і принц Філліп

Президент США Барак Обама мав зустріч у середу з прем’єр-міністром Великобританії Дейвідом Камероном. Відтак він виступить з промовою перед британським парламентом.

Як гадається, Обама і Камерон обговорювали допомогу, яку США та Великобританія можуть надати лівійським повстанцям, які протиставляться силам Муаммара Каддафі, як також способи підтримки демократичних рухів у Єгипті та Тунісі.

Очікується, що у своєму виступі перед обома палатами британського парламенту президент Обама говоритиме про провідну роль, яку США та Європі необхідно відігравати в системі глобальної безпеки.

Виступ президента відбудеться напередодні саміту «Великої вісімки» у французькому місті Довіль, де Обама зустрінеться з лідерами інших індустріально розвинутих країн.

У вівторок президент США і королева Великобританії Єлизавета ІІ обмінялися тостами за британсько-американську дружбу на урочистому державному бенкеті в Букінгемському палаці.

Барак Обама прибув до Лондона у понеділок після візиту до Ірландії. Завтра він відбуде до Франції для участі в саміті «Великої вісімки», і відтак відвідає Польщу, де зустрінеться з лідерами країн Центральної Європи.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG