Спеціальні потреби

Президент США Барак Обама відправився у тур південними штатами країни


Барак Обама під час зустрічі з виборцями
Барак Обама під час зустрічі з виборцями

Президент США Барак Обама розпочав триденний тур двома південними штатами Північною Кароліною та Вірджинією з метою пояснити свої останні законодавчі ініціативи. Білий дім переконує, що це робоча поїздка президента, але оглядачі розглядають тур як початок передвиборчої кампанії Барака Обами.

Перебуваючи у Ешвілі, що у Північній Короліні, президент заявив, що якщо конгресмени заблокують його останню законодавчу ініціативу скеровану на створення робочих місць, вони будуть вимушені відповідати перед своїми виборцями. Республіканці у Конгресі підтримали деякі норми законопроекту Обами, але відмовились ухвалити його повну версію. На думку опонентів Закону про створення робочих місць, вартість якого становить 447 мільярдів доларів, цей законопроект містить непродумані витрати та збільшення податків для багатих американців. Обама закликав виборців впливати на своїх представників у Конгресі.

Вірджинія та Північна Кароліна є традиційно республіканськими штатами, у яких Обама переміг у 2008-му році. Він сподівається, що виборці цих штатів проголосують за нього ще раз.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG