Спеціальні потреби

Обама: Тихоокеанський регіон визначальний для 21-го сторіччя


Президент Обама високо оцінив альянс між Сполученими Штатами і Австралією. Він зробив це в четвер під час відвідин військової бази в Дарвіні, місті, де в недалекому майбутньому буде розташовано до 2500 американських військовослужбовців.

Обама зробив цю заяву у зверненні до американських і австралійських військовослужбовців перед відбуттям на індонезійський острів Балі на саміт країн Південно-Східної Азії. Перед промовою, покладенням вінка, він вшанував пам’ять екіпажу корабля ВМС США «Пері», який був знищений японськими бомбардувальниками під час Другої світової війни.

У середу президент Обама заявив австралійським законодавцям, що події в азійсько-тихоокеанськиму регіоні великою мірою визначать напрямок розвитку цього століття, і що американська присутність там є головним пріоритетом його адміністрації.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG