Спеціальні потреби

Опитування: 48% американців розчаровані політикою Обами


Барак Обама

Опитування університету Квінніпіак, опубліковане у середу, свідчить, що 48% американців не схвалюють роботи Обами і 42% дають позитивні оцінки. Опитування також показує, що більшість виборців виступають проти участі Америки в операціях коаліційних сил у Лівії.

Як заявив помічник директора Інституту опитувань Пітер Браун каже, результати щомісячного опитування показали, що рейтинги Барака Обами серед виборців зараз на найнижчому рівні з часу, коли він зайняв президентський офіс.

Результати також показують, що Барака Обаму чекатиме важка передвиборча кампанія, якщо він вирішить висувати свою кандидатуру на другий президентський термін.

З більш ніж двох тисяч зареєстрованих виборців, 50% опитаних заявили, що президент не заслуговує іншого чотирирічний термін у 2012-му році, в той час як лише 42% сказали, що Обама має бути переобраним ще раз.

37% опитаних заявили, що голосуватимуть за кандидата від Республіканської партії, тоді як за Обаму готові проголосувати 36% респондентів.

Загалом, опитування показало, що 47% виборців проти участі США у Лівії. Майже три чверті опитаних занепокоєні тим, що Сполучені Штати будуть знову вплутані у довгостроковий конфлікт.

XS
SM
MD
LG