Спеціальні потреби

КНДР може цього року здійснити чергове ядерне випробування


КНДР може цього року здійснити чергове ядерне випробування
КНДР може цього року здійснити чергове ядерне випробування

Один з найвпливовіших у Південній Кореї науково-дослідних центрів передбачає, що цього року новий лідер КНДР Кім Чен Ин може віддати наказ щодо проведення третього ядерного випробування або ракетних запусків.

У доповіді, оприлюдненій сьогодні Інститутом міжнародних відносин і національної безпеки, застерігається, що Північна Корея може посилити напруженість за рахунок випробувальних запусків ракет та проведення третього ядерного вибуху, оскільки Кім Чен Ину необхідно зміцнити свою військову та керівну роль у країні.

Автори доповіді кажуть, що КНДР імовірно здійснить випробування наприкінці 2012 року, або на початку 2013, коли як у США, так і у Південній Кореї проходитимуть президентські вибори.

Інститут, який пов’язаний з Міністерством закордонних справ Південної Кореї, каже, що у випробуваннях може бути використаний ядерний матеріал, вилучений із заводу зі збагачення урану, який КНДР показала у 2010 році.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG