Спеціальні потреби

Дедалі більше корпорацій розривають зв’язки з Національною стрілецькою асоціацією


Прихильники НСА на конференції консервативних сил неподалік Вашингтона 23 лютого цього року
Прихильники НСА на конференції консервативних сил неподалік Вашингтона 23 лютого цього року

Ще дві відомі американські компанії припинили маркетингові програми з Національною стрілецькою асоціацією. Прихильники контролю за вогнепальною зброєю чинять дедалі більший тиск на різні компанії, щоб вони розірвали зв’язок з індустрією виробництва вогнепальної зброї. Все це наслідки трагічного масового убивства школярів у штаті Флорида.

Активісти ставлять петиції до Інтернету, називаючи бізнесові установи, які пропонують різні знижки на послуги для членів Національної стрілецької асоціяції, і закликають їх розірвати зв’язки з цієї організацією.

Великі авіалінії Delta і United оприлюднили заяви, в яких повідомили, що припиняють програми знижок для лобістів вогнепальної зброї і попросили ці організації, щоб вони усунули зі своїх інтернет-сторінок будь-які посилання на них.

У п’ятницю корпорації, які припинили програми знижок для членів НСА, вже були страхувальна компанія MetLife, прокат автомобілів Hertz, і Symantec, яка випускає антивірусні програми Norton.

Дещо раніше кілька інших компаній розірвало зв’язки з Національною стрілецькою асоціацією, включно з компанією прокату автомобілів Enterprise, банком First National Bank of Omaha, готелями Wyndham Hotels і Best Western.

Національна стрілецька асоціація – одна найвпливовіших у США організацій, що підтримує права громадян на зберігання зброї, і каже, що нараховує 5 мільйонів членів.

Дивіться також: SpaceX здійснила успішний запуск ракети Falcon 9

SpaceX здійснила успішний запуск ракети Falcon 9. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:50 0:00

XS
SM
MD
LG