Спеціальні потреби

США оголосили новий пакет військової допомоги Україні


Американські машини бойової піхоти "Бредлі" під час тренувань у Грузії у 2015 році. Фото: REUTERS/David Mdzinarishvili
Американські машини бойової піхоти "Бредлі" під час тренувань у Грузії у 2015 році. Фото: REUTERS/David Mdzinarishvili

Сполучені Штати Америки оголосили надання Україні чергового пакету військової допомоги на суму 400 мільйонів доларів. Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що до нього увійдуть здебільшого боєприпаси до установок HIMARS, гаубиць та бойових машин Бредлі, які США надали Україні раніше.

Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram.

“Відповідно до повноважень, делегованих президентом Байденом, я дозволяю наше 33-е вилучення американської зброї та обладнання [із запасів США] для України на суму 400 мільйонів доларів. Цей пакет військової допомоги включає більше боєприпасів для HIMARS і гаубиць, які Україна ефективно використовує для свого захисту, а також боєприпаси для бойових машин піхоти Bradley, броньованих транспортних засобів, боєприпаси та підривне спорядження, а також фінансування іншого технічного обслуговування, тренувань та підтримки”, - мовиться в заяві Блінкена.

Як повідомляв Голос Америки, наприкінці лютого США надали Україні понад мільярд двісті мільйонів доларів нової фінансової допомоги, що є першим траншем додаткового пакета прямої бюджетної допомоги, обсягом 9,9 млрд дол., яка надійде Києву у наступні три квартали 2023 року.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Форум

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG