Спеціальні потреби

У новій книзі Йованович розповість як зіткнулась у США з тим, з чим боролась за кордоном


Марі Йованович
Марі Йованович

Колишня посол США до України Марі Йованович уклала контракт з видавництвом Houghton Mifflin Harcourt на написання книги мемуарів, повідомляє АР.

У книзі Йованович розповість про свою дипломатичну кар'єру, що, зокрема включала службу в Києві, Могадішу та Сомалі і "назад до Вашингтона – де, на її обурення, вона побачила політичну систему, перед якою стоять виклики, подібні до тих, з якими вона боролась під час своєї служби за кордоном", - наголосили видавці.

"Книга Йованович міститиме міркування з питань, які постають сьогодні перед Америкою а також роздуми з того, як підтримати демократію", - заявили видавники.

Йованович була одним із основних свідків розслідування в рамках процедури імпічменту президента США Дональда Трампа, яке проводила Палата представників Конгресу США. Вона заявляла, що українські посадовці попереджали її про кампанію з заплямування її репутації з боку Руді Джуліані а також колишнього українського прокурора Юрія Луценка.

Саме ця кампанія могла призвести до її раптового відкликання з посади в Києві, стверджували демократи.

Йованович нещодавно виступила з промовою в Джорджтаунському університеті, де її було нагороджено відзнакою міжнародної дипломатії. Вона наразі є дослідником Джорджтаунського інституту дипломатичних студій.

Дивіться також: Марі Йованович критикує Держдеп і розповідає, чому Америці важливо продовжувати підтримувати Україну. Відео

XS
SM
MD
LG