Спеціальні потреби

Перспективи ядерних перемовин із Північною Кореєю викликають у США скептицизм


Міністр оборони США Леон Панетта (ліворуч) на зустрічі із американськими солдатами на військовій базі Йонгсан у Сеулі.
Міністр оборони США Леон Панетта (ліворуч) на зустрічі із американськими солдатами на військовій базі Йонгсан у Сеулі.

Міністр оборони США Леона Панетта висловив скептицизм щодо можливості позитивного завершення останнього раунду перемовин між США та Північною Кореєю, метою яких є повернення до перемовин щодо ядерного роззброєння.

Панетта заявив про свою побоювання у четвер в Сеулі після зустрічі із представниками Південної Кореї. Панетта заявив, що Пхеньян лишається «серйозною загрозою», організовує провокації, які несуть «загрозу невинним життям», та намагається отримати ядерну зброю всупереч позиції світової спільноти.

Коментарі Панетти прозвучали за кілька годин після того як помічних держсекретаря США Курт Кемпбелл у Сеулі повідомив ЗМІ про деякий прогрес у перемовинах із Північною Кореєю.

Візити Леона Панетти та Курта Кемпбелла до Сеулу є частиною серії дипломатичних зустрічей у Південній Кореї щодо розвитку ядерної ситуації у Північній Кореї.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG