Спеціальні потреби

Південна Корея закликає до стабільного переходу влади в КНДР


Новий лідер Північної Кореї Кім Чен Ин
Новий лідер Північної Кореї Кім Чен Ин

У четвер Північна Корея повідомила про початок доби Кім Чен Ина, називаючи сина померлого лідера Кім Чен Іра «продовжувачем його революційних подвигів і лідером свого народу».

Офіційна газета, орган Трудової партії КНДР «Родон Сінмун» заявила в редакційній статті у четвер, що Кім Чен Ин повинен іти шляхом «покладання на всласні сили» і вчення Кім Чен Іра. У статті закликається народ підтримати молодого керівника держави і вірно дотримуватись його керівництва.

Тимчасом десятки тисяч північних корейців продовжують оплакувати смерть Кім Чен Іра, який очолював країну протягом 17 років.

Уряди іноземних країн уважно спостерігають події в Пхеньяні з приводу занепокоєння щодо приходу молодого лідера до влади країні, яка має ядерну програму, великі збройні сили і глибоку ворожість до своїх сусідів.

У Сеулі президент Південної Кореї Лі Мен Бак закликав до стабільності в КНДР. Він сказав на зустрічі політичних лідерів у четвер, що стабілізація чистеми на Півночі є «в інтересах сусідніх країн».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG