Спеціальні потреби

Північна Корея оголосила про амністію в’язнів


Новий лідер КНДР Кім Чен Ин
Новий лідер КНДР Кім Чен Ин

КНДР планує наступного місяця амністувати певну кількість ув’язнених на честь днів народжень двох покійних лідерів країни.

За повідомленням державного інформаційного агентства, згідно з парламентським указом, амністія на честь Кім Чен Іра, який помер у грудні 2011 року, та його батька Кім Ір Сена почне діяти 1 лютого. Одначе, у повідомленні не зазначається котрих саме в’язнів буде помилувано і скільки їх вийдуть на волю.

КНДР час від часу звільняє в’язнів з нагоди важливих роковин. Востаннє Північна Корея проводила амністію ув’язнених у серпні 2005 року, відзначаючи 60-у річницю кінця японського колоніального правління.

За приблизними підрахунками правозахисних організацій, у тюремних таборах по всій країні утримують близько 200 тисяч політичних в’язнів.

Цього року відзначатимуть 70 річницю з дня народження Кім Чен Іра та столітній ювілей його батька засновника КНДР Кім Ір Сена.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG