Спеціальні потреби

Сеул: КНДР випробувала три ракети малої дальності


Members of the Free Syrian Army train outside Idlib, Feb. 8, 2012. (AP)
Members of the Free Syrian Army train outside Idlib, Feb. 8, 2012. (AP)

Речник Міністерства оборони Південної Кореї сказав, що у середу військові сили КНДР запустили три ракети ближнього радіусу дії в Японському морі.

Про здійснення випробувань первісно повідомила японська газета Sankei Shimbun. У повідомленні зазначалося, що КНДР випробувала три балістичні ракети типу KN-01 з радіусом дії близько 120 кілометрів.

На погляд аналітиків, запуски є частиною планованих випробувань військових технологій Північної Кореї, і навряд чи Пхеньян мав на меті цими запусками надіслати сильний сигнал своїм сусідам.

Подібне випробування було проведено 19 грудня – у той самий день коли офіційний Пхеньян оголосив про смерть свого лідера Кім Чен Іра.

Спостерігачі припускають, що син Кіма і його спадкоємець Кім Чен Ин, можливо намагатиметься закріпити свою військову та керівну роль у країні, вдаючись до проведення ракетних випробувань або іншої військової провокації.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG