Спеціальні потреби

КНДР готується до похорону Кім Чен Іра


КНДР готується до похорону Кім Чен Іра
КНДР готується до похорону Кім Чен Іра

Корейська Народно-Демократична Республіка готується до церемонії похорону покійного лідера Кім Чен Іра. Втім світова громадськість стежить за ознаками можливої боротьби за владу в цій ізольованій ядерній країні.

Поки що державні медіа не подають деталей похорону, який відбудеться 28 грудня і на який, як зазначається, не буде допущено іноземців. Проте аналітики припускають, що похорон Кім Чен Іра буде подібним до церемонії прощання з його батьком і засновником КНДР Кім Ір Сеном.

Північнокорейські державні ЗМІ далі інформують про молодшого сина Кім Чен Іра - Кім Чен Ина. У понеділок повідомлялося про призначення нового лідера Північної Кореї головою Комуністичної партії країни. Кім Чен Ин також зустрівся у понеділок у Пхеньяні з членами приватної делегації з Південної Кореї.

Уряди іноземних країн уважно спостерігають події в Пхеньяні з приводу занепокоєння щодо приходу молодого лідера до влади в країні, яка має ядерну програму, великі збройні сили і глибоку ворожість до своїх сусідів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG