Спеціальні потреби

У Нігерії стрілянина і вибухи


За повідомленнями поліції на північному сході Нігерії, у неділю підозрювані члени радикального ісламістського угруповання Боко Гарам застрелили шестирічну дівчинку і поранили двох немовлят, після того як внаслідок вибуху замінованого автомобіля у місті Кадуна в центральній частині країни, загинули 36 людей.

Речник сил безпеки штату Йобе повідомив, що озброєні чоловіки вдерлися у домівку капрала поліції міста Потіскум і почали стріляти в його дітей. Офіцера не було поранено.

Бомбовий напад стався у неділю вранці у Кадуні, де за повідомленнями очевидців, силам безпеки вдалося відвернути нападника від району, де розташована низка церков, в яких відбувалися пасхальні служби.

Комісар інформації Кадуни заявив, що, за ознаками, бомба вибухнула передчасно. Незважаючи на число загиблих, він зазначив, що кількість жертв у людях могла бути набагато більшою.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG