Спеціальні потреби

В арабській школі в Нігерії вибухнула бомба


欢迎来到剥皮寮
欢迎来到剥皮寮

За повідомленням поліції в південній Нігерії, невідомі нападники кинули бомбу в будівлю арабської школи, від вибуху якої поранено семеро людей.

Влада нігерійського штату Дельта повідомила, що нападники під'їхали до будівлі у пізніх годинах у вівторок і кинули бомбу в приміщення школи. Одна доросла особа та шестеро дітей отримали поранення.

Нагадаємо, що в неділю в Нігерії була здійснена низка терактів проти місцевих церков. У результаті цих атак загинули щонайменше 39 людей.

Відповідальність за вибухи взяло на себе радикальне мусульманське угруповання "Боко харам".

Християни в північній Нігерії попереджають, що такі акти насильства можуть викликати в країні війну на релігійному ґрунті.

Втім, у заселеному переважно християнами селищі поблизу центрального міста Джос, нападник застрелив молоду дівчину і її батьків. Правоохоронці підозрюють членів мусульманського племені у причетності до атаки.

У місті Джос часто точаться сутички між християнами та мусульманами.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG