Спеціальні потреби

ООН закликає релігійних лідерів припинити насильство в Нігерії


Жертви екстремістського угруповання Боко Гарам
Жертви екстремістського угруповання Боко Гарам

Верховний комісар ООН з прав людини Наві Піллай закликала політичних і релігійних лідерів Нігерії докласти зусиль, щоб припинити міжрелігійне насильство в країні.

В оприлюдненій у четвер заяві сказано, що надзвичайно важливим є те, щоб мусульманські та християнські лідери «осудили все насильство», включно з відплатними атаками. Вона заявила, що ці зусилля повинні допомогти в покладенні краю небезпечній ситуації, яка може «вийти з-під контролю».

Наві Піллай зробила цю заяву наступного дня після того, як лідер екстремістського угруповання Боко Гарам обіцяв більше атак.

Нігерійські органи влади звинувачують угруповання Боко Гарам у відповідальності за смерть сотень людей у результаті бомбових атак і перестрілок протягом останніх півтора року. Це угруповання взяло на себе відповідальність за кілька нападів, включно з бомбовою атакою на церкву під час Різдва неподалік Абуджі, в результаті чого загинуло понад 30 людей.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG