Спеціальні потреби

У Нігерії приведено до присяги президента


Президент Нігерії Ґудлак Джонатан
Президент Нігерії Ґудлак Джонатан

Церемонія інавгурації Джонатана відбулася сьогодні в Абуджі за участю кількох тисяч гостей, включно з кількома главами держав Африки.

Перед президентом стоїть нелегке завдання – об’єднати країну, поділену заворушеннями, які прокотилися країною після квітневих виборів. У результаті акцій протесту загинуло понад 800 людей.

Джонатана було обрано у квітні на президентських виборах, результати яких, за твердженням опозиції, були пошахрованими.

Джонатан прийшов до влади у травні минулого року після смерті президента Умару Яр’Адуа, який перебував на посаді глави держави всього три роки.

Проти кандидатури Джонатана виступали мусульмани на півночі Нігерії, які вважали, що наступником Яр-Адуа слід обрати ще одного мусульманина.

Згідно з традицією, правляча в Нігерії Народно-демократична партія чергує своїх кандидатів в президента між мусульманами з півночі та християнами з півдня.

Ґудлак Джонатан є християнином, його віце-президент Мохаммед Намаді Самбо є мусульманином.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00
XS
SM
MD
LG