Спеціальні потреби

Великобританія не повідомила Італії про спробу звільнення заручників у Нігерії


Британець Кристофер Макманус, один із двох убитих нігерійськими екстремістами заручників
Британець Кристофер Макманус, один із двох убитих нігерійськими екстремістами заручників

Італійські органи влади висловили гнів з приводу того, що проведена в четвер спроба звільнити британського та італійського заручників у Нігерії відбулася без італійської участі.

У п’ятницю у зверненні до репортерів президент Італії Джорджіо Наполітано заявив, що Великобританія не повідомила і не провела нарад з італійською стороною щодо невдалої рятувальної операції. Він сказав, що така поведінка «незрозуміла».

Голова парламентського комітету з національної безпеки Італії Массімо д’Алема сказав, що Великобританія повинна з’ясувати, чому вона не обміркувала операції перед тим, як її розпочати.

Два заручники – італієць Франко Ламолінара і британець Кристофер Макменус – були убиті викрадачами в четвер під час спільної британсько-нігерійської спроби звільнення їх у місті Сокото.

Британський прем’єр-міністр Дейвид Камерон заявив у четвер, що він схвалив операцію після отримання інформації про місце перебування заручників і те, що їх життю «загрожує неминуча і дедалі більша небезпека».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG