Спеціальні потреби

У Нігерії терорист-cмертник убив у понеділок п’ятьох людей


Родичі жертв терористичної атаки в Нігерії
Родичі жертв терористичної атаки в Нігерії

За даними влади в східній Нігерії, від вибуху, здійсненого терористом-самогубцею з метою підірвати поліцейське відділеня, загинуло п’ятеро людей.

Вибух стався в місті Жалінго, адміністративного центру переважно мирного штату Тараба, біля будинку управління фінансів штату та поліцейського відділення. Жоден з поліцейських не постраждав.

Цей теракт стався всього через добу після того, як пролунав вибух в університетському театрі в місті Кано, де проводилася релігійна служба. Терорист кинув кілька невеликих вибухівок в людей, що зібралися в театрі Університету Байєро, а коли вони почали тікати, відкрив по них стрілянину. Всього загинуло 15 людей, серед них – три професори. Адміністрація Університету повідомила «Голос Америки», що на території університетського містечка вже були запроваджені посилені заходи безпеки.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG