Спеціальні потреби

Попри карантин в українських школах розпочалося незалежне оцінювання


Попри карантинні обмеження в українських школах розпочалося зовнішнє незалежне оцінювання, повідомляє Міністерство освіти України. Серія тестів, на основі результатів якої випускники вступатимуть до університетів, стартувала напередодні – у тестуванні з математики, за данними Мінсосвіти, взяли участь понад 150 тисяч учнів.

Явка учасників на ЗНО з математики виявилась високою

“ЗНО-2020 стартувало у заплановані терміни, проходить у безпечних умовах і згідно з рекомендаціями Головного державного санітарного лікаря. Учасників та інструкторів забезпечують масками і допускають до пунктів тестування після термометрії та оцінки ознак респіраторних захворювань. Пункти тестування забезпечено безконтактними термометрами, антисептиками для рук і поверхонь, а також засобами захисту для медиків”, – заявила заступниця Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Оглядачі висловлювали побоювання щодо низької явки на ЗНО, оскільки в зв'язку із карантином складання тестів зробили для випускників необов'язковим. Попри це, явка учасників на ЗНО з математики виявилась високою. Організатори кажуть, що до пунктів складання тестів з'явилося понад 80% від загальної кількості зареєстрованих.

Під час проведення ЗНО з математики відкрилися всі пункти тестування. Негода на заході країни не завадила проведенню оцінювання в областях, які потерпають від повеней. Через погодні умови до пунктів тестування не змогли добратись 7 учасників. Міносвіти надасть їм право взяти участь у додатковій сесії ЗНО. яка відбудеться за місяць.

Українські урядовці вважають початок кампанії зовнішнього тестування вдалим і дорікнули критикам, які говорили про зрив ЗНО.

"Як ми і обіцяли, чутки не виправдалися, ЗНО відбувається. Діти, які не зможуть пройти ЗНО через паводки і затоплення, обов’язково це зроблять пізніше. Цим дітям ми надамо індивідуальну можливість скласти всі іспити і, звичайно, підтримаємо їх і їхні родини. Ми для них проведемо окрему сесію", - заявив керівник уряду Денис Шмигаль.

Дивіться також: Опоненти технології розпізнавання обличь вказують на її значні недоліки

Опоненти технології розпізнавання обличь вказують на її значні недоліки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:51 0:00

XS
SM
MD
LG