Спеціальні потреби

Загадкова втеча в’язнів у Нью-Йорку


Губернатор Нью-Йорку оглядає місце втечі
Губернатор Нью-Йорку оглядає місце втечі

Поліція штату Нью-Йорк веде масштабні пошуки двох втікачів із в’язниці максимального контролю, з якої ніхто не тікав з 1865 року, часу її заснування. Їх відсутність було помічено у суботу вранці. Злочинці, за допомогою зайвого одягу, створили вигляд, що сплять і не були помічені під час рутинного нічного обходу. Лише о 5:30 ранку наглядачі з’ясували, що з двох сусідніх камер зникли люди.

Стіна камери в якій втікачі вирізали отвір
Стіна камери в якій втікачі вирізали отвір

Як припускає поліція, використовуючи електроінструменти невідомого походження, злочинці продовбали стіни в’язниці, спустились з шостого поверху, проникли у каналізаційну систему та втекли через люк каналізації розташований поблизу в’язниці.

Втікачі не залишили по собі інструменти, і керівництво в’язниці не може второпати де вони їх взяли. Одне з припущень, що надати прилади здатні прорізати сталеві стіни могли майстри, яких в’язниця наймає для проведення різних ремонтних робіт.

Записка, яку залишили по собі вбивці
Записка, яку залишили по собі вбивці

А ось що залишили пособі злочинці так це записку. На жовтому папірці , із зображення, на вигляд китайського чоловіка, що посміхається, написано: Приємного дня!

Зниклі вважаються надзвичайно небезпечними для суспільства. Девід Свет був засуджений до довічного ув’язнення за вбивство поліцейського. Ричард Мет відбував покарання від 25 років до довічного ув’язнення, за пограбування, викрадення та вбивство людини.

У пошуках задіяні понад 200 правоохоронців. В’язниця розташована у поселенні Даннемора, що за приблизно сто кілометрів від кордону з Канадою.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG