Спеціальні потреби

Заарештовано колишнього піарника прем’єр-міністра Великобританії


Заарештовано колишнього піарника прем’єр-міністра Великобританії

Британська поліція заарештувала колишнього голову команди із зв’язків зі ЗМІ прем’єр-міністра Великобританії Дейвида Камерона. Арешт відбувся в рамках розслідування звинувачень журналістів таблоїда «News of the World» у численних незаконних прослуховуваннях.

За повідомленнями поліційного управління Лондона, колишнього радника голови уряду з питань ЗМІ Енді Кулсона було затриману в п’ятницю за підозрою в корупції та незаконному прослуховуванні телефонних розмов.

Камерон прийняв на роботу колишнього головного редактора таблоїда «News of the World» минулого року, втім Енді Кулсон звільнився з посади в січні, щойно поліція почала розслідувати справи щодо незаконних прослуховувань. Кулсон звільнився з «News of the Word» у 2007-му році, коли двоє співробітників газети були ув’язнені на короткий термін за незаконне перехоплення телефонних розмов королівської родини Британії.

Дейвид Камерон заявив на прес-конференції, що дав Кулсону «другий шанс» після того як колишній голова видання запевнив його, що не знав про незаконні прослуховування. Водночас прем’єр визнав, що призначення Кулсона не принесло позитивних результатів.

Цього тижня британські ЗМІ повідомили про те, що проти журналістів видання «News of the World» висунуто нові обвинувачення, зокрема прослуховування голосових повідомлень надісланих жертвам вбивств, терористичних нападів та загиблим солдатам. Газету також звинувачують у підкупі поліції заради отримання ексклюзивної інформації.

XS
SM
MD
LG