Спеціальні потреби

1-е вересня коштує американській родині 630 доларів


1-е вересня коштує 630 доларів родині у США
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:43 0:00

1-е вересня коштує 630 доларів родині у США

Уроки - дома, домашнє завдання - з учителем
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:12 0:00
Мільйони школярів по всьому світу повернулися за шкільні парти. Початок шкільного року, для батьків, асоціюється з додатковими витратами.

Цього року, пересічна американська родина витратила понад 630 доларів, аби відправити дітей до школи. Загалом майже 27 мільярдів доларів. Більшість цих витрат пов’язані з купівлею дорогої електроніки, яка стала невід’ємною частиною навчального процесу.

Однак, є родини у яких не вистачає грошей навіть на традиційні зошити, олівці та лінійкі. На допомогу таким сім’ям приходять благодійні організації. Одна з них, "Діти впершу чергу" , утворилась 18 років тому у гаражі колишньої вчительки. Сьогодні ця гуманітарна установа забезпечує шкільним приладдям дітей по всій країні, розповідає засновниця організації Сьюзан Анґерер:

Школа не вчить - опитування
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:06 0:00
«Ми досягли нашого ліміту на цьому етапі, разом з членами організації ми збирали гроші».

Сьюзан зрозуміла, що її організація здатна на більше, якщо об’єднає зусилля з іншими громадськими організаціями, а найголовніше зі самими школами. Першим відгукнувся Джей Герент з адміністрації шкіл округу Ферфакс у Вірджинії і погодився координувати роботу:

«Наша мета – підтримати зусилля громадських організацій і не втручатися у їх роботу, навпаки, зробити процес ефективним і скоординованим».
Я погано уявляла собі, що стільки дітей потребують шкільне приладдя, скільки родин не можуть цього купити. Багато людей приходять сюди допомагати
Наталі Тома, волонтер

Дженніфер Роз вважає обмін ідеями дуже корисним. Завдяки цьому, розповіла жінка, її організація «Хліб наш насущний» почала збирати не тільки шкільне приладдя, але й гроші:

«Нам вдається допомогти розтягнути долар і допомогти нужденним».

На тимчасовому складі у містечку Рестон, штат Вірджинія, волонтери відкривають коробки зі шкільним приладдям, сортують його і розпаковують для індивідуального користування. Пакунки заберуть, відтак, школи і розповсюдять їх серед дітей з малозабезпечених родин.

Наталі Тома - одна з волонтерів:

«Я погано уявляла собі, що стільки дітей потребують шкільне приладдя, скільки родин не можуть цього купити. Багато людей приходять сюди допомагати».

Цього року організація Сьюзан Анґерер закупила і зібрала шкільного приладдя для майже 20 тисяч школярів у 90 школах.

Покоління без шансів на диплом
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:56 0:00
Унікальним моментом у цьому є те, за словами Сьюзан, що кожна школа отримала лише те, що необхідно її учням:

«На весні кожного року ми відсилаємо анкети у кожну школу, які вони заповнюють і пересилають нам. Так що кожен отримує все те, що йому потрібно у його класі».

40 відсотків учнів цієї початкової школи отримують безкоштовне шкільне приладдя від добродійних організацій. Батьки радіють навіть більше ніж діти, оскільки учням не було соромно почати навчальний рік.

Така реакція змушує організаторів кампанії збору шкільного приладдя лише посилювати свої зусилля кожного навчального року.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG