Спеціальні потреби

ЄС вводить нові санкції проти Ірану


ЄС вводить нові санкції проти Ірану
ЄС вводить нові санкції проти Ірану

В понеділок на зустрічі у Брюсселі міністри закордонних справ ЄС погодились щодо нових санкцій проти Ірану. Йдеться про замороження рахунків та заборону в’їзду до ЄС для кількох осіб та більше ніж сотні організацій, які підозрюється в причетності до поширення збройних технологій. Серед компаній, щодо яких запроваджено санкції – Європейсько-іранський торговельний банк.

Ці заходи доповнюють вже існуючий перелік санкцій щодо Ірану, запроваджених після відмови цієї країни припинити збагачення урану на вимогу міжнародного співтовариства.

Іран заявляє, що його ядерна програма має на меті – вироблення електричної енергії з мирною метою. Міжнародні спостерігачі та західні уряди, тим не менше, вважають, що Іран збагачує уран у військових цілях.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG