Спеціальні потреби

Не лише зброя. Допомогу від США отримали українські правоохоронці, енергетики та люди у бомбосховищах


Саманта Пауер, адміністраторка Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), виступає на брифінгу про гуманітарні зусилля для України, очолюваному Держсекретарем США Ентоні Блінкеном, в аеропорту Жешув-Ясьонка, Польща, 25 березня 2022 р. REUTERS/Evelyn Hockstein
Саманта Пауер, адміністраторка Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), виступає на брифінгу про гуманітарні зусилля для України, очолюваному Держсекретарем США Ентоні Блінкеном, в аеропорту Жешув-Ясьонка, Польща, 25 березня 2022 р. REUTERS/Evelyn Hockstein

Посольство США в Україні повідомляє про допомогу, яку отримали українські правоохоронці.

«Допомога США Україні продовжує надходити в умовах неспровокованої війни Кремля. Минулого тижня українські правоохоронні органи отримали від Відділу технічної допомоги правоохоронним органам України (INL) обладнання вартістю 5,3 мільйона доларів для забезпечення роботи під час війни», – повідомило посольство США в Україні у своєму акаунті у Facebook.

Також американське агентство з міжнародної допомоги, USAID поінформувало, що продовжує підтримувати українську енергетику.

«Під час розв'язаної Росією війни, USAID розширює підтримку української енергетики. Наш проект з енергобезпеки уклав Меморандум з Міненерго України і Секретаріатом Енергетичного співтовариства ЄС. Разом допоможемо Україні придбати обладнання для ремонту і відбудови енергетичної інфраструктури», – мовиться у повідомленні USAID у твіттері.

Раніше сьогодні USAID повідомив, що передало українському відділенню Міжнародної організації з міграції речі, які можуть полегшити перебування українців у бомбосховищах.

«Підвали і льохи, які на Харківщині використовують як сховища, не були призначені для перебування людей, тож надані @IOMUkraine матраци, ковдри, сонячні лампи (які можна використовувати для підзарядки мобільних телефонів), постіль, предмети гігієни, інструменти, контейнери стають у великій пригоді», – мовиться у повідомленні USAID.

За урядовими даними, загальна допомогу Україні з боку США під час російського вторгнення після схвалення Конгресом у травні, зросла приблизно до 54 мільярдів доларів.

Цей пакет допомоги, окрім гуманітарної допомоги та допомоги українському бюджету, включає військову допомогу на суму 7,6 мільярдів доларів. Це – лише та допомога, яка була надана з початку правління адміністрації Байдена. Ця сума включає приблизно 6,9 мільярдів доларів з початку неспровокованого вторгнення Росії 24 лютого.

З 2014 року Сполучені Штати виділили понад 8,8 мільярдів доларів на безпекову допомогу Україні, мовиться у повідомленні Міністерства оборони США за станом на 1 липня 2022 року.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG