Спеціальні потреби

Генсек НАТО їде до Канади, щоб обговорити війну в Україні, захист Арктики


Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, 17 серпня 2022 року. (AP Photo/Олів'є Маттіс) 
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, 17 серпня 2022 року. (AP Photo/Олів'є Маттіс) 

25-26 серпня генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг відвідає Канаду, щоб обговорити російське вторгнення до України, захист Арктичного регіону та подолання зміни клімату, повідомили в службі канадського прем'єр-міністра.

Разом з прем'єр-міністром країни Джастіном Трюдо, Столтенберг відвідає об'єкти північної системи захисту Командування аерокосмічної оборони Північної Америки (NORAD).

26 серпня Столтенберг та Трюдо підвідають базу Канадських збройних сил. Альберті, повідомили в НАТО.

Трюдо привітав візит Столтенберга і вказав: "Разом ми продовжимо співпрацю із союзниками та партнерами, щоб відповісти на загрози сьогодення та безпекові виклики, захистити наші цінності та спосіб життя і підтримати міжнародний порядок, заснований на правилах тепер і в майбутньому".

Наразі в Північному морі продовжує діяти Перша морська група НАТО.

"Ми здатні зараз, готові до завтра і адаптуємося на майбутнє", - написало командування групи в соцмедіа і оприлюднило фото операцій.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG