Спеціальні потреби

У Чикаго триває дводенний саміт НАТО


Генеральний секретар НАТО Андерс Фоґ Расмуссен
Генеральний секретар НАТО Андерс Фоґ Расмуссен

Увага сьогоднішніх нарад лідерів НАТО, які проходять в американському місті Чикаго, зосереджуватиметься на питаннях Афганістану, зокрема на планах щодо забезпечення стабільності та безпеки країни, розтерзаної десятиллітям війни.

Як гадається, у понеділок учасники узгодять плани щодо передачі афганським військовим та правоохоронцям відповідальність за безпеку в країні до середини наступного року, і виведення більшості іноземних сил з Афганістану до кінця 2014 року.

У неділю, президент Афганістану Гамід Карзай заявив, що його уряд має намір дотриматися такого графіку, аби зняти «тягар, який Афганістан становить на міжнародне співтовариства».

Генеральний секретар НАТО Андерс Фоґ Расмуссен заявив, що «пришвидшення виходу не буде» і, що Альянс залишається відданим ідеї партнерства з афганським народом після 2014 року, коли країну покинуть підрозділи НАТО.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG