Спеціальні потреби

НАТО: міжнародні війська виявляють надзвичайну стриманість в Афганістані


Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен
Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен

Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен високо оцінив коаліційні сили в Афганістані за те, що він назвав, «надзвичайною стриманістю і професіоналізмом» перед лицем антикоаліційного насильства після спалення примірників Корану на американській військовій базі.

У вівторок, під час семінару НАТО у Вашингтоні, Расмуссен заявив, що, незважаючи на хвилю насильницьких протестів по всій країні, в результаті яких загинуло четверо американських військовослужбовців, коаліція мусить продовжувати зусилля для запевнення стабільності в Афганістані.

Голова НАТО також сказав, що він підтримує рішення командувача союзницьких військ в Афганістані американського генерала Джона Аллена про виведення всіх радників з міністерств афганського уряду після того, як в суботу застрелено двох американських офіцерів у їх офісах.

Расмуссен додав, що ці атаки не віддзеркалюють співпраці великого масштабу між силами НАТО і афганськими силами безпеки.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG