Спеціальні потреби

У Лос-Анджелесі оголосили про надзвичайний стан через нові випадки коронавірусу COVID-19


Фото: пасажири в аеропорту міста Лос-Анджелес
Фото: пасажири в аеропорту міста Лос-Анджелес

В американському Лос-Анджелесі у вівторок ввечері, тести підтвердили 6 нових випадків зараження коронавірусом COVID-19. В місті й регіоні оголосили надзвичайний стан. Загалом у місті зафіксовано уже 7 випадків. Передача вірусу відбулась через безпосередній контакт, заявляють працівники охорони здоров'я регіону.

Усі 6 випадків — це зараження через контакт з особами, які подорожували за кордон.

3 випадки зараження виявили у людей, які прилетіли із північної Італії й підхопили вірус там, інший випадок — це людина, яка була у відрядженні за кордоном і, найбільш ймовірно, підхопила вірус через контакт з інфікованим під час подорожі. Ще два випадки виявили у членів родини, яка контактувала із людиною, що приїхала з-за кордону і вже була інфікованою.

Про це на брифінгу у Лос-Анджелесі заявили представники департаменту охорони здоров'я і мер міста Ерік Гарсетті.

Один із пацієнтів госпіталізований, п’ятеро ізольовані у власних оселях. Посадовці залишили у таємниці інформацію, про те у яких частинах міста перебувають пацієнти.

Міська влада а також працівники департаменту охорони здоров’я регіону повідомили про оголошення надзвичайного стану. Це означає, що тепер збільшиться кількість мешканців, яких перевірятимуть на COVID -19, а також про те, що усі медичні установи, міська влада а також мешканці мають перебувати у стані готовності.

Проголошення надзвичайного стану — це консолідація наших зусиль і кооперація аби дотримуватись ефективної стратегії у боротьбі із поширенням вірусу. Це проголошення не є панікою з нашого боку, а заява про те, що ми готові”, - розповідає Кетрін Баргер, керівник регіону Лос-Анджелес.

Кетрін Баргер попереджає - зі збільшенням кількості людей, які пройдуть перевірку на вірус, неминуче збільшиться число тих, у кого виявлять COVID-19.

Чиновники закликали мити руки, уникати людних місць і не спілкуватись із незнайомцями.

У Каліфорнії минулого тижня надзвичайний стан оголосили у Сан-Франциско, де поки що не виявлено жодного випадку зараження і регіон Оранж Каунті, де стало відомо про трьох інфікованих вірусом.

Дивіться також: ​Час-Тайм. Коли очікувати вакцину COVID-19?

Час-Тайм. Коли очікувати вакцину COVID-19?
please wait

No media source currently available

0:00 0:15:00 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG