Спеціальні потреби

У Каліфорнії судять колишнього лікаря Майкла Джексона


У Каліфорнії триває суд над колишнім лікарем Майкла Джексона Конрадом Мюрреєм, якого звинувачують у діях, що призвели до смерті короля поп-музики минулого року.

Проти лікаря дали свідчення персональний помічник та головний охоронець співака – Майкл Емір Вільямс. Останній повідомив присяжним, що, виявивши у спальні нерухоме тіло Джексона, Мюррей довго зволікав з викликом швидкої, а натомість прибирав з кімнати кисневі балони та пляшки з рецептурними препаратами. Асистент Джексона заявив, що лікар поводився підозріло і коли тіло Джексона відвезли в лікарню:

«Він сказав, що в кімнаті Джексона залишився якийсь крем, і він хоче його забрати, бо Майкл не хотів би, щоб світ про це дізнався».

Лікаря Мюррея звинувать у тому, що він давав Джексону у якості снодійного препарат «Пропофол», що використовується для анестезії під час хірургічних операцій. Саме передозування «Пропофлом» називають причиною смерті Джексона.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG