Спеціальні потреби

Американець підкорює гори щоб привернути увагу до хвороби Альцгеймера


Те, що вас не вбиває робить вас сильнішими, вважав філософ Фрідріх Нічше. Так і сталось з Аланом Арнетом, який у 2007-му році вийшов на пенсію, оскільки вимушений був піклуватись про свою хвору на Альцгемейр мати. У 2009-му, коли вона померла, Алан вирішив присвятити себе боротьбі з цією хворобою. Щоб привернути увагу людей і зібрати кошти, він здійснив сходженням на сім найвищих гірських вершин на кожному континенті.

Алан Арнет назвав свій проект «Подолання семи вершин Альцгеймера: пам'ять це все».

Хвороба Альцгеймера поступово знищує нервові клітини головного мозку. Це призводить до втрати пам’яті та здатності мислити, спілкуватись та виконувати повсякденні вправи. Приблизно 5 з половиною мільйонів американців страждають на цю хворобу.

Лікарі поки не знайшли ліків від цієї недуги, від якої окрім хворих страждають також їх родини, які зобов’язані роками доглядати за хворими. Привернути увагу до цієї хвороби, та зібрати гроші для трьох неприбуткових організацій, які займаються боротьбою з цією хворобою Альцгеймера стало місією Алана Арнета.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG