Спеціальні потреби

Moody’s надало високий рейтинг проекту, що зміцнює енергетичну незалежність України


Moody’s присвоїло рейтинг Аа2 зі стабільним прогнозом для випуску облігацій на суму 250 мільйонів доларів для проекту Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива НАЕК "Енергоатом", йдеться в офіційному повідомленні рейтингового агентства.

Гроші підуть на часткове фінансування побудови першої стадії довгострокового сховища відпрацьованого ядерного палива, що проводиться в Чорнобильській зоні.

Як очікуєтсья, цей проект дозволить зміцнити енергетичну незалежність України від Росії, куди зараз спрямовується відпрацьоване ядерне паливо з українськоих АЕС на тимчасове зберігання

Moody’s пояснює високий рейтинг проекту тим, що політичні ризики за проектом гарантувала установа уряду США Корпорація закордонних приватних інвестицій США (OPIC), захистивши гроші майбутніх позичальників від ризиків експропріації, або відсутності доступу до судочинства. Гарантом проекту також виступив уряд України.

"Проект "Енергоатому" є одним з тих, які виграли від посилення через участь установ з розвитку кредитування та багатосторонніх інвестиційних банків", - наголосив Кристофер Бредгольт, віце-президент Moody’s.

Дивіться також: Американські інвестори: Україна має потенціал стати енергетичним центром Європейського континенту. Відео

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG