Спеціальні потреби

Адвокат: Младич проходив курс лікування від раку у 2009 році


Адвокат Мілош Шалич
Адвокат Мілош Шалич

Адвокат Ратка Младича, якого звинувачують у скоєнні воєнних злочинів у колишній Югаславії, сказав, що у нього є медичні документи, у яких йдеться про те, що два роки тому, колишній генерал армії боснійських сербів лікувався у сербській клініці від раку лімфотичної залози.

Адвокат генерала Мілош Шалич сказав, що стан здоров’я його 69-річного клієнта настільки поганий, що він не дочекається початку судового процесу над ним в трибуналі в Гаазі. На цій підставі, Шалич домагався відстрочки екстрадиції Младича до Гааги, проте лікарі постановили, що стан здоров’я задовільний і, що він здатний брати участь у процесі.

У вівторок Младича доставили до Гааги зі Сербії, де його було заарештовано минулого тижня.

У п’ятницю він вперше стане перед Міжнародним трибуналом, де йому буде пред’явлено обвинувачення у скоєнні воєнних злочинів і злочинів проти людство, включно з геноцидом.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG