Спеціальні потреби

Міністри фінансів США та союзників радилися, як зменшити загрози для економіки через російську війну в Україні


Міністерка фінансів США Джанет Єллен на зустрічі наголосила на важливості тісної співпраці, щоб забезпечити стійкість економік в час, коли Росія продовжує війну в Україні.  
Міністерка фінансів США Джанет Єллен на зустрічі наголосила на важливості тісної співпраці, щоб забезпечити стійкість економік в час, коли Росія продовжує війну в Україні.  

Фінансові виклики, пов'язані із війною Росії в Україні обговорили, серед іншого, у понеділок міністри фінансів 5-ти країн - США, Великої Британії, Австралії, Канади, Нової Зеландії.

Міністерка фінансів США Джанет Єллен, яка головувала на зустрічі, наголосила на важливості тісної співпраці між партнерами, щоб забезпечити безпеку та стійкість економік та глобального ланцюга поставок в час, коли Росія продовжує війну в Україні.

“Міністри поділилися поглядами на глобальні економічні виклики та обговорили окремі виклики, пов’язані з незаконною та неспровокованою війною Росії проти України”, - мовиться у повідомлення Мінфіну США.

Раніше "Голос Америки" повідомляв, що Сполучені Штати Америки мають підтверджений і надійний план фінансування необхідної Україні безпекової, економічної, гуманітарної та енергетичної допомоги практично на весь 2023 рік. Про це заявляв радник президента США з нацбезпеки Джейк Салліван.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Форум

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG