Спеціальні потреби

"Проросійський" президент Чехії святкував день народження у російському ресторані Нью-Йорка


Президент Чехії Мілош Земан, якого неодноразово критикували за буцімто проросійську позицію, на свій день народження завітав до російського ресторану "Марі Ванна" у Нью-Йорку, де Земан відвідує Генеральну Асамблею ООН.

Фото з відповідним коментарем розміщено у Instagram самого ресторану.

"З днем народження, Мілош Земан, президент республіки Чехія! Дякуємо, що завітали до "Mari Vanna" у Нью-Йорку, щоб відзначити ваш день народження!", - підписано фото з президентом Чехії.

Вибір ресторану зацікавив деяких коментаторів.

"Президент Чехії відзначив особливу дату там, де і варто було очікувати з огляду на його проросійські заяви - відзначив день народження у "Mari Vanna", - пише Юлія Йоффе, дописувач видання New York Times.

"Сказати поправді пельмені там смачнющі", - долучився до дискусії відомий американський журналіст Джемі Кірчик, якого російські ЗМІ часто змальовують як русофоба.

"Земан відомий своєю відкритою проросійською позицією в Європі. Він заперечує участь Росії в конфлікті в Україні, тому виступає проти санкцій і інших обмежень щодо РФ", - нагадує причини іміджу Земана, як проросійського політика, українське видання "Дзеркало тижня".

Дивіться також: "Мовні табори" дали результат - Міністерство освіти

"Мовні табори" дали результат - Міністерство освіти. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:09 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG