Спеціальні потреби

Генасамблея ООН засудила мілітаризацію Криму


Генеральна Асамблея ООН ухвалила сьогодні резолюцію "Проблема мілітаризації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя (Україна), а також частин Чорного та Азовського морів". Резолюція, серед іншого, закликає Росію як державу-окупанта вивести свої війська з Кримського півострова та припинити тимчасову окупацію території України.

"Затвердження резолюції з проблеми мілітаризації Криму надсилає потужний сигнал від міжнародної спільноти Росії про те, що неприйнятність їх незаконної поведінки і спроб інтегрувати Крим до Росії", -йдеться у заяві Великої Британії.

За проголосували 63 держави, проти - 19. Розробили документ група держав, зокрема Україна, країни ЄС, США, Канада, Туреччина. Понад 40 держав виступили співавторами. Резолюція також засуджує проведення Росією військових навчань у Криму та неправомірне використання ядерної інфраструктури. А ще Генасамблея рекомендує іноземним урядам та організаціям утриматися від подорожей до окупованого Криму без погодження з Україною.

Дивіться також: Еш Картер про Нормандську зустріч: боюсь, що вона може бути незбалансованою. Відео

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG