Спеціальні потреби

Британці занепокоєні перерозподілом військової сили у світі


Британці занепокоєні перерозподілом військової сили у світі
Британці занепокоєні перерозподілом військової сили у світі

Експерти лондонського Міжнародного інституту стратегічних досліджень заявляють, що в даний час помітний різкий контраст між скороченням оборонних бюджетів багатьох західних країн і збільшенням військових витрат країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону та Латинської Америки.

Директор інституту Джон Чіпман розповів, що протягом наступних 15-20 років Китай може наздогнати США – світового лідера за рівнем витрат на оборону.

У доповіді також розглядаються «глобальні гарячі точки» – країни, які вкладають кошти у свої збройні сили через напруження у відносинах із сусідами. Дослідники зазначають, що Корейський півострів продовжує залишатися небезпечним місцем, як це було після закінчення Корейської війни у 1953-му році.

Британські експерти також вказують на збільшення витрат на оборону в Південно-Східній Азії, де тривають суперечки щодо кордону між Таїландом і Камбоджею.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG