Спеціальні потреби

Microsoft повідомив про "руйнівні та неослабні" кібернапади, що супроводжують агресію РФ проти України


З початку нового вторгнення шість діячів, пов'язаних з Росією, провели більше 237 кібероперацій проти України, включаючи руйнівні напади, що загрожують добробуту цивільних осіб і супроводжуються шпигунством та розвідувальними діями, йдеться у звіті щодо кібернападів на Україну, опублікованому компанією Microsoft.

В компанії зауважили - використання Росією кібернападів пов'язане і інколи безпосередньо співпадає в часі з військовими операціями проти послуг та установ, що обслуговують цивільних. Microsoft вказав на те, що російські військові провели ракетний обстріл телевежі в Києві 1 березня в той самий час, як російські діячі розпочали кібернапад проти основної мовної компанії України. 13 березня, йдеться у звіті, російські військові почали напади на атомні об'єкти в той же час, як росіяни викрили дані з установи, що опікується атомною безпекою.

Найбільше занепокоєння компанії викликали майже 40 нападів на сотні систем в Україні. Більше 40% таких руйнівних атак були націлені на організації в секторах критичної інфраструктури.

Microsoft тісно співпрацює з посадовцями українського уряду та приватними компаніями над виявленням загроз для українських мереж, додали в звіті.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG