Спеціальні потреби

Голова Агентства США з глобальних медіа пішов у відставку


Глава Агентства США з глобальних медіа Майкл Пек подав у відставку на прохання Джо Байдена незабаром після вступу нового президента на посаду.

Пек пропрацював на цій посаді трохи більше семи місяців, ставши першим керівником відомства, якому за новим законом було надано розширені повноваження щодо мереж, які входять до його структури.

"Демократи тривалий час затримували погодження кандидатури Майкла Пека в якості голови Агентства США з глобальни медіа. В результаті, він пропрацював лише 8 місяців з три річного терміну", - пише журналіст консервативного видання The Washington Examiner Байрон Йорк.

У прощальному зверненні до співробітників Пек, якого у ЗМІ називали лояльним до Трампа та якому критики закидали призначення прихильників президента США на посади мережах агенції, заявив, що він працює за вибором офісу президента взагалі, а не конкретного президента і тому звільнився після запиту про відставку з боку нової адміністрації США.

Журналіст видання The Washington Post Девід Фолкенфлік пише, що під час перебування на посаді Пек after "вів війну проти власних високопосадовців та новинних мереж, які вони очолювали". Інший журналіст цього ж видання Пол Фаргі відзначає, що Пек "намагався змінити "Голос Америки" та інші фінансовані державою міжнародні новинні агенції, викликавши сум'яття та суперечності у процесі".

Пек також відзначив, що був «повністю зосереджений на переорієнтації агентства на виконання його місії» і на тому, щоб «допомогти агентству розповідати історію Америки світу об'єктивно і неупереджено».

Пек додав, що за його керівництва було проведено «необхідні реформи».

Пек також назвав журналістів мереж Агентства "героями".

Увечері в середу Білий дім оголосив про призначення виконуючим обов'язки глави агентства програмного директора «Голосу Америки» Келу Чао.

Як повідомляє журналіст видання The Washington Post Девід Фолкенфлік, Чао раніше була назвала викривачем у судовому позові, який закидав Пеку порушення закону.

Дивіться також: Дональд Трамп відлетів до Флориди: найголовніше з прощальної церемонії

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG