Спеціальні потреби

Запліснявілий гамбургер – родзинка нової реклами популярної мережі ресторанів у США


Популярна мережа ресторанів швидкого харчування у США Burger King використала у своїй рекламі пришвидшене відео свого бургера. На відео видно, як бургер створюється, а потім із часом псується, перетворюючись на зелено-синю цвіль.

Рекламна кампанія наголошує - бургер не містить штучних консервантів та добавок.

Мережа вже відмовилась від штучних консервантів у Європі та у 400 ресторанах у США.

Хоче невідомо, чи викличе ця нестандартна кампанія, бажання споживачів купувати бургер, за низкою досліджень споживчих настроїв, американці все більше надають перевагу органічним та екологічним товарам.

Дослідження Nielsen від 2018 року свідчить, що рух за більш екологічні продукти набуває обертів у США. Найбільше перевагу таким товарам надає покоління Мілленіалів. Мілленіали вдвічі частіше, ніж Бумери (75% проти 34%) стверджували, що однозначно, або ймовірно змінять свої звички, щоб зменшити вплив на навколишнє середовище. Вони також готові платити більше за товари з екологічних складників (90% проти 61%), органічні/природні інгредієнти (86% проти 59%), або товари, придбання яких пов'язується з користю для суспільства (80% проти 48%).

Дивіться також: Історія школярки з Вірджинії, яка застрягла в Ухані, але дистанційно навчається в американській школі. Відео

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG