Спеціальні потреби

Експериментальні ліки проти коронавірусу від Merck показали "вражаючі" результати, - Фаучі


Головний імунолог США Ентоні Фаучі привітав результати пізньої стадії клінічних випробувань експериментального противірусного препарату молнупіравіру (molnupiravir - ред) від компанії Merck, що може значно сприяти боротьбі проти пандемії коронавірусу, пише Politico.

У п'ятницю фармацевтична компанія оголосила, що подала заявку на затвердження ліків в Адміністрації з контролю за харчами та ліками США після успішних клінічних випробувань за участі дорослих людей, що мають високий ризик тяжких наслідків Covid-19.

Незалежна комісія, що спостерігала за випробуваннями, порадила передчасно припинити дослідження через те, що препарат показав позитивні результати, й Фаучі назвав показники "дійсно вражаючими": "Він знижує ризик шпиталізації чи смертей серед людей, які невдовзі після зараження прийняли цей медпрепарат".

Фаучі зауважив, що у групі плацебо було вісім смертей проти жодної смерті у групі, яка приймала препарат. Водночас, він заохотив американців, що сумніваються у доцільності щеплення, не покладатись на експериментальні ліки від Merck замість імунізації: "Препарат знизив ризик шпиталізації й смертності на 50%. Ви знаєте, як знизити ризик на 100%? Не заражатись".

У матеріалі використані джерела: Politico

Дивіться також: Що потрібно, аби твори українських художників продавалися у США? Відео

Що потрібно аби твори українських художників продавалися у США? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:17 0:00

XS
SM
MD
LG