Спеціальні потреби

Роберт Менендес: «Закон про підтримку свободи в Україні» має бути виконаний повністю


Роберт Менендес
Роберт Менендес

Заступник голови сенатського Комітету у закордонних справах Роберт Менендес (демократ зі штату Нью-Джерсі) виступив із заявою з приводу триваючої російської агресії і військових дій на сході України.

«Підтримувані Росією сили на сході України продовжують дестабілізувати ситуацію, ставлячи під загрозу життя ні в чому не винних жителів регіону та перспективи мирного врегулювання ситуації на сході країни, – підкреслюється в документі. – Учора в результаті нічим не спровокованого нападу проросійських сепаратистів на пасажирський автобус загинули мирні жителі. Настільки ж неприпустимі викрадення та утримання під вартою російською стороною українського пілота Наді Савченко, яка оголосила голодування».

Сенатор Менендес закликав до негайного звільнення Савченко.

Законодавець підкреслив: «Ці останні напади, вчинені підтримуваними Росією силами, служать ще одним доказом того, що «Закон про підтримку свободи в Україні», одноголосно прийнятий Конгресом і підписаний президентом в грудні 2014 року, повинен бути виконаний повністю. Цей закон зобов’язує президента ввести санкції проти російського оборонного сектора і наділяє його правом ввести санкції щодо енергетичного і фінансового секторів.

Крім того, закон передбачає збільшення обсягу військової та невійськової допомоги Україні. Я наполегливо закликаю адміністрацію повністю скористатися положеннями цього закону і продемонструвати своїми діями, що піддаються перевірці, що ми маємо намір протистояти діям президента Путіна, які не рахуються з міжнародним порядком, і створити умови для більш демократичної і мирної України».

XS
SM
MD
LG