Спеціальні потреби

Медведєв хоче швидше модернізувати Росію


Президент Росії Дмитро Медведєв під час виступу перед журналістами в школі бізнесу у Сколково.
Президент Росії Дмитро Медведєв під час виступу перед журналістами в школі бізнесу у Сколково.

Президент Росії Дмитро Медведєв каже, що не згоден із прем’єр-міністром Росії Володимиром Путіним в питанні швидкості процесів модернізації в Росії. Водночас Медведєв ще не визначився щодо планів участі в наступних виборах президента Росії.

У середу Медведєв виступив перед великою групою журналістів в технологічному центрі Сколково поблизу Москви. За його словами, він та Путін погоджуються з приводу багатьох стратегічних питань, але мають і деякі розбіжності в поглядах. За словами президента Росії, він вважає, що модернізація країни має відбуватися швидше, в той час як Путін виступає за поступові зміни.

Медведєв також заявив, що звільнення ув’язненого олігарха Михайла Ходорковського не нестиме загрози громадськості, в той час як прем’єр-міністр Росії Путін воліє тримати його у в’язниці.

Ані Медведєв, ані Путін ще не оголосили своїх планів щодо участі у наступних президентських виборах, які мають відбутися в березні 2012-го року. Обоє вже заявляли, що вирішать між собою, хто з «владного тандему» висуватиме свою кандидатуру. Водночас у середу Медведєв заявив, що ще зарано оголошувати свої плани.

XS
SM
MD
LG