Спеціальні потреби

США та Росія мають різні позиції по Україні - Майк Макфол


Посол США в Росії Майк Макфол заявив, що Вашингтон твердо підтримує демократичні процеси в Україні, навіть якщо це не подобається комусь в російському уряді. За словами Макфола, між Росією та США останнім часом встановилися конструктивні відносини, в яких сторони не ділять сфери впливу, але кожна відстоює свої інтереси.

Про це посол США в Росії сказав в інтерв‘ю Голосу Америки.

«Я думаю, ми, США та Росія, погоджуємося, що в нас можуть бути різні позиції щодо України. Ми по-різному бачимо процеси, які там відбуваються. США продовжують підтримувати демократичні прагнення українського народу. І наша позиція в цьому є дуче чіткою. Я не бачу підстав для її зміни».

"Стосунки Росії та США потрібно розглядати у ширшому контексті. У нас є сфери де ми ефективно співпрацюємо, як, наприклад, Сирія та Іран, але й залишаються питання, щодо яких наші позиції розходяться, як, наприклад, щодо України".


  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в YouTube

XS
SM
MD
LG