Спеціальні потреби

МакДональдс планує найняти на роботу у США 50 тисяч нових працівників


МакДональдс планує найняти на роботу у США 50 тисяч нових працівників
МакДональдс планує найняти на роботу у США 50 тисяч нових працівників

Через глобальне сповільнення економіки багато компаній змушені скорочувати кількість працівників. Але для деяких підприємств, економічний спад в країні, навпаки, означає розширення бізнесу. Так корпорація Мак Дональдс останні кілька років звітує про значне збільшення кількості клієнтів. Щоб впоратися з напливом людей, МакДональдс оголосив масовий набір співробітників. Мережі ресторанів швидкого харчування, де працюють 650 тисяч людей, потрібні 50 тисяч новобранців. Одноденний ярмарок кар’єри, відбудеться вже через кілька днів.

Робота у МакДональдсі, вважається у США не дуже престижною і є мало оплачуваною. Але президент компанії, Джен Філдс каже, ситуація змінилася: «Ми хочемо, щоб люди по-іншому подивилися на роботу в МакДональдсі».

За словами Філдс, початкова зарплата справді є невисокою, менше ніж півтори тисячі доларів на місяць. Це вдвічі менше, ніж середня зарплата по країні. Але працьовиті співробітники, каже вона, можуть швидко просунутися у кар’єрі. Як приклад, Джен Філдс наводить себе. Мати одиночка, вона прийшла в МакДональдс 33 роки тому, і дослужилась до посади президента.

Чимало людей критикують МакДональдс за нездорову їжу. Джен Філдс каже, що корпорація останнім часом значно змінила своє меню, запровадивши малокалорійні страви. Також вона не погоджується з вимогами деяких людей прибрати іграшки з дитячих меню. Джен Філдс каже:

«Заборона іграшок нічого не дасть. У середньому американська дитина їсть у нас лише три рази на місяць. Проблему дитячого ожиріння треба шукати не у МакДональдсі».

Працевлаштування 50 тисяч людей, кажуть експерти, увіллє в економіку США понад мільярда доларів. І можливо приведе когось з новобранців до кар’єрних вершин.

XS
SM
MD
LG