Спеціальні потреби

У Малі заарештовано видатних політиків країни


Лідер державного перевороту в Малі Амаду Саного (в центрі)
Лідер державного перевороту в Малі Амаду Саного (в центрі)

У Малі солдати заарештували щонаймеше сімох видатних політиків, що викликало сумніви про обіцянки лідерів державного перервороту про відновлення цивільного правління. Очевидці і співробітники політиків кажуть, що арешти сталися в столиці Бамако в понеділок ввечері і у вівторок вранці.

Джерела, які близькі до арештованих, сказали Голосу Америки, що серед затриманих є колишній прем’єр-міністр Сумаїла Сіссе. Згідно з опитуванням громадської думки, він був провідним кандидатом на президентську посаду. Вибори були заплановані на 29 квітня, проте владу раніше захипила хунта.

Згідно з цими ж джерелами, серед інших осіб, позбавлених волі, є також колишній прем’єр-міністр Модібо Сідібе, колишній міністр внутрішніх справ Коне Фафугуна і колишній міністр оборони Садіо Гассама.

Лідери хунти поки що не подали причини арештів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG