Спеціальні потреби

Рада Безпеки ООН занепокоєна терористичною загрозою в Малі


Рада Безпеки ООН висловила «глибоке занепокоєння з приводу дедалі більшої загрози тероризму» в північному регіоні Малі, кажучи, що серед туарезьких повстанців, які захопили більшість північної частини країни є бойовики аль-Кайди в ісламському Магрибі та інші екстремістські елементи.

В оприлюдненій у понеділок ввечері заяві РБ ООН висунула вимогу, щоб повстанські угруповання на півночі країни припинили всі ворожі дії, а також висловила занепокоєння щодо погіршення гуманітарної ситуації в Малі.

Тимчасом Сполучені Штати високо оцінили Економічне співтовариство країн Західної Африки ECOWAS за досгнення угоди з лідерами військової хунти і відновлення цивільного правління.

Представниця Державного департаменту США Вікторія Нуланд заявила в понеділок, що ця угода «є дуже добрим кроком» для Малі.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG