Спеціальні потреби

Рада Безпеки ООН обмірковує ситуацію в Малі


Лідер державного перевороту в Малі капітан Амаду Саного
Лідер державного перевороту в Малі капітан Амаду Саного

Рада Безпеки ООН має екстрене засідання щодо ситуації в Малі, де при владі й далі залишаються учасники державного перевороту. Водночас лідери Економічного співтовариства країн Західної Африки (ECOWAS) накладають дипломатичні та економічні санкці проти нового режиму.

У понеділок лідери ECOWAS вирішили закрити всі кордони Малі з країнами, що належать до цього співтовариства, і припинити переливання коштів до країни, яка залежить від регіонального центрального банку.

Колишній президент Нігерії Олесунг Обасанджо в інтерв’ю Голосу Америки висловив упевненість, що ECOWAS зможе врегулювати кризу. Він сказав, що це угруповання повинно заохочувати малійських солдатів повернутися до бараків, після чого мало б відбутися вибори і відновлення демократичного правління.

Малійські військові усунули від влади президента Амаду Тумані 22 березня, звинувачуючи його в тому, що він не надав армії відповідних ресурсів, щоб відбити наступ туарезьких повстанців.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG