Спеціальні потреби

Прихильники хунти Малі невдоволені планом врегулювання політичної кризи


Лідер військової хунти Малі капітан Амаду Саноґо
Лідер військової хунти Малі капітан Амаду Саноґо

Сотні прихильників військової хунти вийшли на демонстрацію у столиці Малі, щоби висловити невдоволення новою угодою, покликаною врегулювати політичну ситуацію в країні.

Як повідомляє кореспондент Голосу Америки зі столиці Бамако, учасники акції висловлювання обурення тим, що лідери революціонерів, які повалили попередній уряд у березні, дали згоду на перебування при владі тимчасового президента Діонкунди Траоре.

Угоду у цій справі було досягнуто у неділю за участі лідерів військової хунти, президента Траоре і представників сусідніх західноафриканських країн.

Учасники акції протесту вважають, що військова хунта та її лідер капітан Амаду Саноґо пішли на поступки під зовнішнім тиском. Після захоплення влади, африканські держави вдалися до санкцій проти військового уряду, вимагаючи відновити в країні конституційну владу. У результаті країну тимчасово очолив Діонкунда Траоре.

Нова угода не містить конкретної дати проведення наступних президентських виборів, однак, за припущеннями експертів, голосування відбудуться на протязі року.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG