Спеціальні потреби

Міжнародний кримінальний суд уважно спостерігає за розвитком подій у Малі


Бойовики ісламістського угруповання на півночі Малі
Бойовики ісламістського угруповання на півночі Малі

Міжнародний кримінальний суд заявив, що він уважно спостерігає за ситуацією в Малі та вивчатиме, чи в тій країні вчинено воєнні злочини, злочини проти людства або геноцид.

В оприлюдненій у вівторок заяві бюро прокурора МКС заявило, що воно отримало повідомлення з кількох джерел – включно з високопоставленими службовцями ООН – про вбивства, викрадання, ґвалтування і примусове вербування дітей до різних збройних формувань у північному районі Малі. Неясно, чи до ймовірних злочинів причетні туарезькі повстанці, чи ісламістські екстремісти, які недавно захопили контроль над північним районом країни, чи урядові сили, чи врешті обидві сторони.

Бюро прокурора заявило, що воно вирішить у «відповідному часі», чи відкрити слідство в цій справі.

Збунтовані солдати захопили владу в Малі 22 березня в результаті державного перевороту, звинувачуючи усунутого президента Амаду Тумані в тому, що він не подбав про відповідне постачання збройних сил, щоб вони могли ставити опір повстанню туарегів на півночі країни.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG